Select Page

STREET DANCE PAMOKOS KAUNE

Kūno lavinimas

Jėga, lankstumas, ištvermė, greitis, vikrumas.

Įvairaus lygio choreografijos

Atsižvelgiant į grupės lygį, skiriamos įvairaus lygio choreografijos.

Muzikalumo lavinimas

Pamokose lavinamas muzikalumas, judesių pajautimas.

Pasirodymai ir varžybos

Nuolat dalyvaujame įvairiuose renginiuose.

Street Dance (lietuviškai gatvės šokiai) – Susideda iš pagrindinių gatvės šokio stilių, tai Bboying, Locking, Popping, House ir Hip Hop. Kiekvienas iš jų turi savitą susikūrimo istoriją bei terminologiją. Šokių Centre In*Beat street dance pamokose didžiausias dėmesys skiriamas Hip Hop stiliui, kitos gatvės šokių technikos naudojamos choreografijose. Hip Hop šokis labai platus ir spalvingas. Reikia atskirti ir nemaišyti. Hip Hop subkultūra gimė 1973 -iasiais metais Amerikoje, Pietų Bronkse, o Hip Hop, kaip socialinis šokis pradėjo formuotis tik devinto dešimtemečio viduryje. Tuometiniai gatvės šokėjai naktiniuose klubuose improvizuodavo skambant Hip Hop muzikos įrašams. Nuo 1990-ųjų iki 1997-ų metų beveik visuose Hip Hop muzikos įrašų klipuose buvo naudojamas judėjimas ir judesiai atitinkantys Hip Hop muzikos ritmą. Nuo tada Hip Hop šokis įtvirtino savo judėjimo techniką ir judesių bazę. Besikeičiant Hip Hop muzikai, kartu keitėsi ir judėjimo technikos. Šiuo metu neįmanoma suskaičiuoti kiek  skirtingų judėjimo technikų yra, kadangi kiekvienas šokėjas interpretuodamas muzikoje, kuria savo Hip Hop šokio stilistiką.

Streetdance vaikams – Nuo 7 iki 12 metų
Pamokos struktūra: Apšilimas, gatvės šokių stilių pagrindų ir kultūros pažinimas, ritmo pojūčio lavinimas, baziniai judesiai (nuo 1 iki 3 per treniruotę), kūno ir judesių valdymo technikos, įvairaus lygio choreografijos. Muzikalumo, ištvermės, lankstumo, vikrumo, judesių tikslumo ir stabilumo lavinimas. Fizinio pasiruošimo treniruotės: Viso kūno pratimai (atsilenkimai, pritupimai, t.t.) Per metus 2 – 5 kartus dalyvaujame čempionatuose ir festivaliuose, pasirodome įvairiuose renginiuose.

Streetdance jaunimui – Nuo 12 iki 18 metų ir daugiau
Pamokos struktūra: Apšilimas, gatvės šokių stilių pagrindų ir kultūros pažinimas, ritmo pojūčio lavinimas, baziniai judesiai (nuo 1 iki 3 per treniruotę), kūno ir judesių valdymo technikos, įvairaus lygio choreografijos. Muzikalumo, ištvermės, lankstumo, vikrumo, judesių tikslumo ir stabilumo lavinimas. Fizinio pasiruošimo treniruotės: Viso kūno pratimai (atsilenkimai, pritupimai, t.t.). Esant reikalui (pvz: ruošiantis čempionatui arba pasirodymui) mokytojas turi teisę skirti papildomą repeticijų laiką. Per metus 2 – 5 kartus dalyvaujame čempionatuose ir festivaliuose, pasirodome įvairiuose renginiuose.

Prisijunk prie mūsų

Atrask savo šokį čia, nepraleisk progos mokytis iš geriausių.

Registruokis dabar

REGISTRACIJA

Atrask savo šokį čia, nepraleisk mokytis iš geriausių.

TVARKARAŠTIS

Salė | Laikas | Pamoka | Kita informacija

TAISYKLĖS

Šokių Centro In*Beat narių taisyklės

KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai.

Šokių Centras In*Beat

Šokių centras In*Beat
Kęstučio g. 36a, 5 a.
Šalia Jump Space batutų parko.