Select Page

Gatvės šokių kovos – tai brandi pogrindinė renginių sfera, kurioje dalyvauja įvairaus lygio, amžiaus ir lyties šokėjai. Ši scena unikali savo laisva ir nevaržoma energija, kurią skleidžia gatvės šokėjai. Lietuvos pogrindyje gatvės šokių kovos organizuojamos nuo 1984 metų, o šiuo metu viename ar kitame mieste jos organizuojamos kone kiekvieną savaitgalį. Siūlome Jūsų šventėje kaip renginio akcentą ar netikėtą staigmeną, integruoti šokių kovas, kuriose nėra pralaimėjusių.

Bendradarbiaujame su patyrusiais gatvės šokių kovų Dj‘ais, kurie sugebės kokybiškai perteikti šokių kovų dvasią, bus paruošę tinkamus muzikinius kūrinius bei užpildys trumpas pertraukėles. Esminis skirtumas tarp „vakarėlių“ ir „kovų“ Dj, tai dainų keitimas ir miksavimas. Kovose jis labai dažnas, taip pat reikia nusimanyti ir nepasimesti šokių stiliuose. Nes kiekvienas šokis turi jam būdingą muzikinį žanrą, tempą, skambesį ir nuotaiką.

Kovose Jūsų įmonės komandas kuruos gatvės šokių profesionalai sukaupę ilgametę šokių kovų ir pasirodymų patirtį. Daugelis jų yra mokytojai, todėl lengvai galės išmokyti ir patarti renginio svečiams, ruošiantis šokių kovoms. Kiekvienas šokėjas yra unikalus savo judesiais, charakteriu, muzikalumu, ekspresija ir interpretaciniais sugebėjimais. Šokėjai stebins renginio svečius kovose bei renginio pabaigoje surengs įsimintiną šou pasirodymą.

KODĖL VERTA?

Tinka įvairaus amžiaus žmonėms

Įmonės bendruomeniškumo skatinimas

Darbuotojų bendravimas ir tikslo siekimas

Išslaisvinanti šokių muzika

Sukuriama šventinė atmosfera

Neišdildomos emocijos apie kurias visi kalbės dar ilgai

Įmonės mikroklimato stiprinimas

Gera nuotaika garantuota

 

OREINTACINĖ PASLAUGŲ KAINA

 

Unikalios šokių kovos Jūsų renginyje

 

El. Paštu: info@inbeat.lt
Tel. +370 674 15214

*Paslaugų kaina su kiekvienu klientu derinama individualiai, atsižvelgiant į dalyvaujančių šokėjų ir pagalbinio personalo skaičių ir kt.