Select Page

Kviečiame į HOBBY sportines šokių treniruotes

HOBBY – tai treniruotės jungiančios šokį ir sportą į vieną visumą. Jų metu naudojami ir maišomi vieni su kitais Aerobikos, Salsa, Cha Cha, Reggaeton, Vogue, House, Jazz, Samba, Hip Hop elementai. Kiekvienai treniruotei naujai kuriama ir išmokstama choreografija....

Breikerių fiesta STRICTLY BREAKIN! ir vėl Kaune!

Tai kasmetinis breiko festivalis sukviečiantis įvairaus amžiaus bei lygio breiko šokėjus, jų artimuosius, draugus iš įvairių Europos šalių. Tai puiki galimybė breiko profesionalams, mėgėjams ir pradedantiesiems šokėjams dalintis patirtimi, pasirodyti, susipažinti, sekti naujienas, tobulėti. Tuo pačiu supažindinti su Lietuvos kultūra, papročiais, tradicijomis, tai perspektyva pagerinti socialinius įgūdžius, sudaryti patrauklų šalies įvaizdį taip pat užmegzti glaudesnius ryšius.

Soul Street Dance (JAV) seminaras × 03 21 × In*Beat

Kviečiame visus pažengusius ir pramokusius šokėjus registruotis į unikalų amerikiečių gatvės šokio meistrų seminarą!
Dinamiška profesionalaus šokio trupė iš JAV (Hiustono) „Soul Street Dance“ garsėja išlavinta judesio technika, natūralia scenine laikysena bei šmaikštumo nestokojančiu šokiu.

Video serijų ciklas „Sukurti šokiui“

Meno Studija In*Beat bendradarbiaudama su šokių centro In*Beat mokytojais ir mokiniais kasmet ruošia vaizdo klipų ciklą „Sukurti Šokiui“ – kiekvieno stiliaus atstovai sugalvoja klipo temą, specialiai sukuriama choreografija ar improvizacijos idėja, šiai temai įgyvendinti. Parenkama muzika, įvyksta filmavimas. Visas procesas ir galutinis rezultatas atlieka kelias naudingas funkcijas

Atidaryta dar viena šokių salė Kaune

Šokių Centras In*Beat atidarė dar vieną erdvią ir kokybišką šokių salę Kaune, kurioje vyksta įvairūs šokių užsiėmimai, seminarai, renginiai ir pamokos. Taip pat organizuojami lindy hop, salsa, bachata social vakarėliai skirti visiems norintiems gerai praleisti laiką ar patobulinti šokio žingsnelius.

Formuojamos naujos šokių grupės Kaune

Šokių Centras In*Beat – tai vieta sukurta šokiui, įsikūrusi patogioje vietoje Kauno miesto centre, kurioje dirba savo darbui atsidavę šokio ir fizinių treniruočių mokytojai. Čia sukurta tinkama aplinka mokytis bei gilintis į šokio istoriją, judesių, technikos ir šokio meno visumą. Taip pat sudarytos programos ir mokymosi metodai, kurie ugdo kūrybišką, aktyvią ir atvirą asmenybę.