Select Page

JULIJUS NOSOVAS

Patyręs

Kiek žmogus turi judesių? Tris. Atspėk kokius?

Nuoseklus

Tikslas. Uždaviniai. Priemonės.

Reiklus

Iš savęs ir kitų reikalauju geriausio rezultato.

Draugiškas

Nori su manimi pašokti?

Julijus Nosovas, kilęs iš muzikantų ir šokėjų šeimos, pradėjo šokti būdamas dvylikos. Žingeidus ir vedamas pozityvumo, jis tvirtai žinojo, jog viskas yra įmanoma, tam reikia laiko, kantrybės ir daug noro. Šokyje visuomet spinduliuojantis energiją, meilę ir džiaugsmą, Julijus aktyviai puoselėja Hip Hop subkultūrą. Tris metus iš eilės apgynęs Lietuvos Hip Hop čempiono titulą (2010 – 2012 m.) yra daugkartinis Lietuvos ir užsienio čempionas, prizininkas, renginių organizatorius, vedėjas bei teisėjas. Vesdamas seminarus visoje Lietuvoje, taip pat keliaudamas po įvairias Europos šalis, stengiasi jaunus žmones supažindinti su šokio kultūra ir motyvuoti juos siekti užsibrėžtų tikslų bei svajonių išsipildymo. Savo pamokose visada, tiek iš savęs, tiek iš savo mokinių, reikalauja geriausio rezultato.

Išsilavinimas:

2008 – 2011 Kauno Kolegija – profesinio bakalauro laipsnis ir kineziterapeuto profesinė kvalifikacija. Specialybė: kineziterapeutas

 

Biografija:

Nuo 2002 metų pradėjo šokti breiką Kauno Moksleivių laisvalaikio rūmuose pas dabartinį Lietuvos gimnastikos rinktinės trenerį Vladislovą Bogomolovą. Ko pasekoje susidomėjo visa Hip Hop subkultūra ir istorija. Šiuo metu gatvės šokėjas – profesionalas. Break Dance, Hip Hop, Popping šokių stilių daugkartinis Lietuvos ir užsienio čempionas ir prizininkas: Urban Dance, Lithuanian Open, IDO World Championship ir kt. Kompetetingas šokių mokytojas, choreografas ir vadovas. Dirbęs su Kęstu Baranausku, Marijanu Staniulėnu, Birute Letukaite ir kt. žinomais Lietuvos choreografais.

2005 metais pradėjąs savanoriauti A.C. Patria jaunimo organizacijoje vietinėse iniciatyvose bei daugiašaliuose projektuose Lietuvoje, Vokietijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, mokėsi savęs pažinimo, darbo komandoje, lyderiavimo, konfliktų sprendimo ir veiklų planavimo. Kartu su iniciatyvine grupe In*Beat prisidėjo suorganizavo projektą „Street Bus“ (2007).

Nuo 2007 metų kartu su Šarūnu Šidlausku ir kitais šokėjais įkūrė iniciatyvinę grupę. In*Beat vėliau tapo šokėjų komandos pavadinimu. Siekdamas kokybės ir rodydamas iniciatyvą, jis tapo komandos vadovu. Planavo ir vedė šokių pamokas įvairiose šokių studijose Kaune, rūpinosi užsakomųjų šou pasirodymų ruošimu ir pateikimu klientams. Užsakovai: Volfas Engelman, Akropolis, Battery, Adidas, Tauras Films, Red Bull ir kt.
2009 metais mėgėjiškame lygyje įkūrė Meno Studija „In*Beat“, tapo jos vadovu. Vedamas stipraus noro kurti bei atrasti save Julijus su komandos nariais sukūrė dokumentinį filmą apie gatvės šokių kultūrą „The Circle“. Tuo pačiu dirbo su renginių, muzikinių ir reklaminių klipų režisavimu, filmavimu ir montavimu. Įgyvendinti projektai: „The Circle“ – dokumentinis filmas apie gatvės šokį ir kultūrą Lietuvoje (2011), „Du Ratai, Kaunas ir Aš“ – aktyvus Kauno turizmas (2013), Serijų ciklas „Sukurti Šokiui“ (2014, 2015) ir kt. Užsakovai: Kauno Kino Studija, acociacija „Nardymo Akademija“, drabužių parduotuvė “Kovaldas”, baras “Yzy Bar”, šokių centras „Ro“ ir kt.

2010 metais Julijus įkūrė Šokėjų Asociacija „In Beat“ ir tapo jos prezidentu. Jos pagrindu organizavo įvairaus mąsto renginius, šokių čempionatus, projektus, seminarus ir mokymus. Įgyvendinti projektai: The Circle – Festivalis Be Uniformos (2010), Festivalis „Live From Kaunas Streets“ (2010, 2011, 2013), Festivalis „Jammin“ (2012), Šokių projektas „Who Is Who“ (2012), Tarptautinis šokių čempionatas „Lithuanian SPRING Cup“ (2013). Taip pat yra asociacijos „12 colių“ narys. Asociacija organizuoja Lietuvos Hip Hop Muzikos apdovanojimus, bei prisideda prie kitų kultūrinių rengininių.

Prisijunk prie mūsų

Atrask savo šokį čia, nepraleisk progos mokytis iš geriausių.

Registruokis dabar