Select Page

ATSILIEPIMAI

Rule Of The Beat #4 – Represent yourself and be original.

Kaunui, tokios vietos tikrai reikėjo! Low Air Urbanistinio Šokio Teatras ir Šokio Mokykla visa širdim su In*Beat.

Laurynas Žakevičiu

Vadovas, Low Air

Tai va, Julijau, koks šaunus gavosi dalykas. Visiems padarėm labai daug džiaugsmo 🙂 Labai labai Jums ačiū. Man buvo daug naujų įspūdžių iš šitos veiklos. Džiaugiausi visą laiką, kad Barbora kreipėsi būtent į Jus. Tas Jūsų jaunatviškas šiuolaikiškumas, ramybė, kūrybingumas- puikios savybės. Linkiu kuo geriausios kloties. Jei kada reikės kokios pagalbos, ar bus problemų, prašom kreiptis. Padėsiu, kiek galėsiu. O gal dar pabendradarbiausime?!
Ilona Klusaitė

Smuikininkė - mokytoja, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija

Su šiuo kolektyvu draugaujame jau antri metai. In*Beat modernus, dinamiškas ir novatoriškas šokių kolektyvas, vadovas Julijus Nosovas spinduliuoja pozityvu ir idėjomis!

Antanas Petrauskas

Direktorius, Promaksa

Sveiki, buvo neblogas renginys ryšių kiemelyje. Ačiū už jį. Patiko kaip juda treneriai, labai patiko bendra komandos atmosfera ir charizma. Norėčiau prisijungti prie kolektyvo ir išmėginti Hip Hop, Lindy Hop, Poppping’ą, Locking’ą, bei House šokių stilius. Čia jau kaip galimybės ir laikas leis. Tikiuosi susimatyti su jumis greitu metu!

Karolis Kalvaitis

Pardavimų vadovas, Volfas Engelman

Visų “Pagalbos moterims linijos” savanorių vardu noriu padėkoti Julijui Nosovui ir Tomui Erbrėderiui už nuotaikingą šokį ir bendras idėjas kuriant šokį. Kūrybinis procesas buvo labai smagus , o rezultatas pranoko lūkesčius. Ačiū už gerą nuotaiką ir jausmą, kad esame vieninga jėga. Šis pasirodymas mus tikrai išlaisvino.

Aušrinė Krikščionaitienė

Vadovė, Pagalbos moterims linija

PARAŠYKITE SAVO ATSILIEPIMĄ

Prisijunk prie mūsų

Atrask savo šokį čia, nepraleisk progos mokytis iš geriausių.
Registruokis dabar